Revoluční novinka pro zdravější sezení !

Ergonomická sedací podložka VitaSeat

Díky patentované konstrukci má sedací podložka VitaSeat několik unikátních vlastností. Základem je ergonomicky tvarovaná výplň složená ze dvou vrstev - spodní zpevněná vrstva z tvarově stálého materiálu vytváří tlakové zóny, které nezatěžují citlivé partie těla, zatím co vrchní prodyšná vrstva zabraňuje pocení a zlepšuje komfort.


www.vitaseat.eu

Aby sezení nebylo trápení

Bez sezení se dnes člověk neobejde téměř v žádném povolání. Je však známou skutečností, že nadměrné sezení přináší často nepříjemné zdravotní následky, které se projevují postupným ochabováním a zkracováním svalů, obezitou, únavou, zhoršováním látkového metabolizmu a podobně. Vhodnou pomůckou pro eliminaci těchto vplyvů je sedák VitaSeat. Výsledkem jeho používání je snížení únavy, zlepšení koncentrace, snížení pocení a celkově větší fyzická i psychická pohoda.

Design

Estetický vzhled a kvalitní potahový materiál.

 

Cenová dostupnost

Zdravé sezení bez zbytečných investic.

Více informací
 

Praktičnost

Jednoduchá údržba a skladné rozměry.

5 pravidel, na které myslet, jste-li v práci nuceni sedět

 

 

Dlouhodobé sezení má podle lékařů stejně negativní vplyv na kardiovaskulární systém jako kouření. Pokud se budete držet při sezení v práci těchto zásad, udržíte si déle své zdraví a dobrou pracovní výkonnost.

  • Snažte se udržovat záda ve vzpřímené poloze s rameny vzadu. Opěradlo se snažte využívat v omezené míře. Zpočátku se vám bude zdát tento způsob náročný, ale odměnou vám bude zpevnění svalstva spodní části zad a břicha a méně problémů s ploténkami.
  • Pravidelně ideálně zhruba každou půlhodinu si dopřejte chvíli vestoje nebo nějakou fyzickou činnost, lehčí cviky apod.
  • Monitor počítače si nastavte tak, abyste nemuseli naklánět hlavu a všechny rohy monitoru byly od vašich očí zhruba stejně vzdálené.
  • Pro psaní volte takový typ a polohu klávesnice, aby vaše zápěstí byla ve vyvýšené poloze vůči prstům a předloktí byla vodorovně. Totéž samozřejmě platí i pro práci s myší. Vhodnou pomůckou jsou gelové podložky zápěstí, které příjemně uvolní napětí svalstva v předloktí.
  • Střídejte polohu nohou, ale nepřekládejte si často nohy přes koleno. Ideální je, můžete-li mít nohy opřeny podobně jako při řízení. Na trhu jsou pro tento účel k dispozici speciální podložky.

Varianty

VitaSeat Prestige

 

VitaSeat Uni

 

VitaSeat Decor

Kontakt:
vitaseat@vitaseat.eu